Petak, 29 ožujka, 2024
Sport

U NEHUMANIM UVJETIMA: Čapljina bolja od Jedinstva

U zasostalom meču 16. kola Prve lige Federacije BiH Čapljina je kao gost slavila protiv Jedinstva.

Ekipa iz Hercegovine slavila je sa minimalnih 1:0. Utakmica je odigrana u nehumanim uvjetima, teren je bio prekriven snijegom i svi nogometaši koji su danas nastupili na stadionu “Pod borićima” apsolutni su heroji.

U prvih 45 minuta nije bilo golova, a gosti su do pobjede došli u drugom poluvremenu. Pero Pervan je pogodio u 75. minuti i tako donio pobjedu svom timu.

JEDINSTVO – ČAPLJINA 1:0

Jedinstvo: Đurić, Šehić, Nuspahić, Jašarević, Dizdarić, Mujagić, Hodžić, Ekren Hodžić, Jazvin, Remić, Radosavljević.

Čapljina: Pavlović, Popović, Vulić, Pervan, Zubac, Buhač, Karačić, Dučić, Rodin, Miketek.

Čapljina je osvajanjem tri boda zauzela šesto mjesto na ligaškoj ljestvici, dok je Jedinstvo posljednje s istim brojem bodova kao i predzadnji Travnik.