Petak, 29 ožujka, 2024
Sport

Boćari Čapljine kolo vode, nogometaši poraženi u Kaknju, GOŠK-u bod u Travniku

Još jedan derbi u gostima uspješno su odigrali nogometaši GOŠK-a. U 23-em kolu Prve nogometne lige Federacije u Travniku, Travnik – GOŠK 1:1. Gabeljani su bili vrlo blizu osvajanja sva tri boda, poveli su u 18-oj minuti pogotkom Ramića, a na 1:1 poravnao je Zaimović u 87-oj minuti.

Poslije dva uzastopna gostovanja na kojima su osvojili jedan bod Gabeljani su zaostali u utrci za prvo mjesto sada su četvrti sa 39 bodova. Vodi visočka Bosna sa 42 boda, slijede Travnik sa 40 i Rudar (Kakanj) 39 bodova.

…………………….

Nogometaši Čapljine također, su gostovali. U 23-em kolu Prve nogometne lige Federacije u Kaknju, Kakanj – Čapljina 2:0. Ovim porazom Čapljina je ponovo skliznula u zonu ispadanja, trenutačno je 13-ta sa 28 bodova, dok se Rudar uključio u borbu za prvo mjesto.

…………………………….

Rukometaši Čapljine stigli su do 14-te pobjede u sezoni. U 21-om kolu Prve rukometne lige Federacije, Čapljina – Igman (Ilidža) 28:23. U ukupno 19 odigranih utakmica uz 14 pobjeda Čapljinci su odigrali dvije utakmice neodlučno, a pretrpjeli su tri poraza.

……………………………..

Uvjerljiv poraz pretrpjele su nogometašice Čapljine. U desetom kolu Prve federalne lige nogometašica, u Živinicama, Fortuna – Čapljina 16:2. Utakmica je odigrana u pravom zimskom ambijentu, na terenu djelomično prekrivenim snijegom na kojem se mlade igračice Čapljine, protiv vodeće Fortune nisu snašle. Oba pogotka za Čapljinu postigla je Ana Bakalar. Čapljina je šesta sa deset bodova, vodi Fortuna.

……………………….

Novu, treću u nizu pobjedu izborili su boćari Čapljine. U susretu trećeg kola Prve boćarske lige BiH, Čapljina – Napredak Willa (Sarajevo) 18:6.

Podmlađeno Dračevo doživjelo je drugi poraz. U južno-hercegovačkom derbiju Dračevo – Neum 8:16. U trećem kolu još su igrali Bura – Široki 14:10, slobodan je bio Ante Rozić. Poredak, 1. Čapljina 6, 2. Neum 4, 3. Bura 2, 4. Ante Rozić 2, 5. Široki 2, 6. Napredak 2, 7. Dračevo 0 bodova.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com