Srijeda, 24 travnja, 2024
Sport

Kako je Čapljina oštećena [video]

U 9. kolu Prve lige FBiH između Čapljine i Jedinstva dogodila se brutalna sudačka krađa u režiji Azema Karića koji je došao u Čapljinu sa ciljem tendencioznog suđenja za goste, ocjena je čapljinskog portala Đaka city.

Ovaj portal piše da je jučerašnja utakmica HNK Čapljina – NK Jedinstvo Bihać završena rezultatom 1:1 i podsjeća da je za Jedinstvo pogodak  postigao Fajić u 16. minuti, dok je za HNK Čapljina pogodak postigao Nikić u 25. minuti.

Kod rezultata 1:0 za Jedinstvo, čisti jedanaesterac za Čapljinu nije dosudio na očigled cijelog stadiona i udaljen samo dva metra od događaja glavni sudac Azem Karić, piše ovaj portal i dodaje kako je sudac kod rezultata 1:1 propustio  dosuditi izravni crveni, nasrtaj laktom u glavu igrača Jedinstva Koprivice na igrača Čapljine Katavića.