Petak, 26 travnja, 2024
Sport

Košarkaši Čapljine upisali drugu pobjedu u novoj sezoni

Košarkaši Čapljine u drugom kolu košarkaške Lige Herceg-Bosne upisali su drugu pobjedu.

Nakon gostovanja u prvom kolu kod druge ekipe HKK Široki i pobjede 71:92 večeras su košarkaši Čapljine također na gostovanju svladali KK Pepi Sport s 80:84.

Prva četvrtina završila je neodlučeno 19:19 a u drugoj četvrtini domaći rade prednost i osvajaju četvrtinu s 24:15 te s devet poena prednosti idu na odmor.
Drugo poluvrijeme pripalo je košarkašima Čapljine. Treću četvrtinu osvajaju sa 17:26 a posljednju četvrtinu s 20:24 te stižu do pobjede rezultatom 80:84.

HKK Čapljina do pobjede je predvodio Ivan Marković s 26 postignutih poena a priključili su mu se Dario Obad s 19 postignutih poena, Valentin Jurković sa 17 postignutih poena te Mateo Barbarić i Domagoj Vučić s po 10 postignutih poena.

Kod KK Pepi Sport najefikasniji su bili Ivano macan s 24 postignuta poena, Marino Macan s 20 postignutih poena, Uroš Grahovac s 12 postignutih poena, Jerko Kolobarić s 9 postignutih poena te Matej Zorić sa 6 postignutih poena.

Ovoga vikenda naši košarkaši igrat će i prvu ovosezonsku utakmicu pred svojom publikom kada dočekuju HKK Tomislav.