Subota, 20 travnja, 2024
Sport

Košarkaši Čapljine vratili se na pobjedničke staze

U 11. kolu košarkaške lige Herceg-Bosne košarkaši Čapljine jučer su dočekali košarkaše Busovače.

Nakon jedinog poraza u dosadašnjem dijelu sezone, onog u Tomislavgradu prošlog kola, košarkaši Čapljine vratili su se na pobjedničke staze pobijedivši KK Busovača s 88:78.

U prvom poluvremenu košarkaši Čapljine ostvarili su ogromnu prednost od čak 29 poena (60:31) koja će im na kraju donijeti slavlje u ovoj utakmici.

U drugom poluvremenu gosti su poboljšali igru te su treću četvrtinu slavili s 20:21 a posljednju četvrtinu su osvoji s ogromnih 8:26 ali ipak nisu uspjeli preokrenuti rezultat utakmice.

HKK Čapljina su do pobjede predvodili Dario Obad s 20 poena, David Bevanda i Ivan Marković s po 16 poena, Valentin Jurković s 14 poena te Domagoj Vučić s 10 poena.

Kod KK Busovača najučinkovitiji su bili Vildan Hodžić s 30 poena, Ismar Brkić s 25 poena, Anes Hodžić s 11 poena, Kerim Jusupović s 4 poena te Marijan Kojadin s 3 poena.

U narednom kolu HKK Čapljina gostuje kod HKK Brotnjo.