Četvrtak, 25 travnja, 2024
Sport

Pričuve Širokog Brijega bolje od Čapljine

Nogometaši koji su u drugom planu kod trenera Gorana Sablića tijekom dosadašnjeg dijela sezone dobili su priliku malo se rastrčati u prijateljskoj utakmici s Čapljinom, koja je igrana ove srijede na terenu SRC-a “Musa-Karačić” na Mostarskom Blatu.

Širokobriježani su slavili s 3:1, a posebno se iskazao dvostruki strijelac Stipe Jurić, koji je zaigrao u drugih 45 minuta, te dao do znanja da se na njega najozbiljnije može računati u nastavku sezone, ali ne samo on, već i neki drugi igrači što struku širokobriješkog kluba itekako može i treba radovati.

Utakmica, koja se trebala odigrati prije desetak dana, ali je odgođena zbog problema Širokog Brijega pri povratku iz Aberdeena, ponudila je mnogo toga. Oba trenera su iskoristila priliku kombinirati neke igrače, pa je tako u Širokom Brijegu zaigralo nekoliko juniora, ali i doskorašnji kadetski reprezentativac BiH, Domagoj Marušić koji je čak i upisao asistenciju za gol i samo potvrdio o kakvom talentu je riječ.

Dva pogotka za aktualne osvajače Kupa BiH postigao je Stipe Jurić, a jedan je dodao Danijel Kožul. On je zabio glavom nakon ubačaja Jure Ivankovića iz kornera u 16. minuti za početno vodstvo od 1:0 što je ujedno bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je Jurić na asistenciju Marušića u 68. minuti udvostručio prednost, ali su Čapljinci samo tri minute kasnije golom Paula Kajtazija smanjili na 2:1. Desetak minuta prije kraja Jurić je ponovno strijelac, a Ivan Milićević u ulozi asistenta i to je konačnih 3:1.

Izvor: jabuka.tv

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com