Subota, 20 travnja, 2024
Društvo

R.P.M. Glob Trade d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto

R.P.M. Glob Trade d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto:

Voditelj maloprodaje (M/Ž) – 1 izvršitelj

Lokacija: Ljubuški

Opis radnog mjesta:

  1. Sudjelovanje u prodajnoj politici sukladno s prodajnim ciljevima, strategijom i razvojnim planom tvrtke.
  2. Redovan obilazak i kontrola maloprodajnih objekata.
  3. Planiranje, izvršavanje i izvještavanje nadređenih o prodajnim aktivnostima.
  4. Vođenje, organiziranje, usklađivanje i kontroliranje maloprodaje.
  5. Analiza tržišta i konkurencije, predlaganje odgovarajućih mjera za unaprjeđenje prodaje.
  6. Edukacija zaposlenika i briga o kadru maloprodaje.
  7. Praćenje učinkovitosti poslovanja u maloprodaji.
  8. Planiranje i realizacija akcijskih i promotivnih kampanja u maloprodajama.
  9. Organizacija, kontrola i koordinacija rada svih poslovođa u objektima maloprodaje.

Uvjeti:

  1. SSS ili VSS;
  2. posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  3. poželjno radno iskustvo u poslovima vođenja maloprodaje;
  4. aktivno i napredno korištenje programskog paketa MS Office;
  5. komunikativnost, samouvjerenost i kreativnost;
  6. organiziranost, odgovoran i savjestan pristup radnim zadacima;
  7. poželjno poznavanje engleskog jezika.

Nudimo:

  1. stimulativna primanja,
  2. mogućnost edukacije, napredovanja i stručnog usavršavanja te
  3. ugodnu radnu atmosferu i profesionalni tim zaposlenika.

Životopis, eventualne preporuke prethodnih poslodavaca i popratno motivacijsko pismo, potrebno je dostaviti do 15.10.2022. na adresu:

Hrašljani 10

88 320 Ljubuški

Ili putem elektroničke pošte: info@rpm-gt.com

Broj telefona za informacije: +387 (0) 39 852-187

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com