Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Društvo

U Čapljini raspisan natječaj za prijem u radni odnos 20 ljudi

„Carpet centar“ d.o.o. Čapljina, raspisuje oglas za prijem u radni odnos

  • Fizički radnik – 20 izvršitelja

Opis posla:

  • Utovar i istovar tepiha
  • Lijepljenje tiketa na tepihe i sl.

Uvjeti:

  • NK-KV-SSS
  • Komunikativnost i spremnost na timski rad
  • Radno iskustvo nije neophodno

Nudimo:

  • Ugovor na određeno vrijeme
  • Plaća po dogovoru
  • Topli obrok – kantina firme

Mjesto rada: Čapljina

Svoje prijave može slati na e-mail adresu: toni.f@capljinatepih.ba

ili osobno na adresu: „CARPET CENTAR“ d.o.o. Čapljina Tasovčići b.b.

Sve dodatne informacije na kontakt tel. 061 107 849

Oglas je otvoren do popune radnih mjesta.

Natječaj je preuzet iz drugih izvora oglašavanja. CAPORTAL.IN ne odgovara za navode iz natječaja, izmjene i dopune za vrijeme trajanja natječaja, niti za greške nastale prilikom prenošenja teksta natječaja.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com