Nedjelja, 5 svibnja, 2024

Briljantna utakmica Luke Modrića, pogotkom i asistencijom potopio Žutu podmornicu

Briljantna utakmica Luke Modrića, pogotkom i asistencijom potopio Žutu podmornicu. Kapetan hrvatske reprezentacije upisao je jednu od najljepših asistencija u karijeri.

Hrvatski kapetan Luka Modrić i dalje pokazuje kako su godine broj, a klasa vječna. U utakmici protiv Villarreala, u kojoj je Real slavio sa 4:1 i privremeno preskočio Gironu na prvom mjestu ljestvice La Lige, Modrić je bio strijelac i efektno asistirao za pogodak Judea Bellinghama.

U 25. minuti, nakon što je Bellingham sa sredine terena dugom loptom uposlio po desnoj strani Lucasa Vazqueza, bek Reala vratio je loptu hrvatskome maestru na rub šesnaesterca.

Modrić je lobom iz prve ubacio u peterac mladom Englezu u naletu koji glavom lako pospremio loptu u mrežu Filipa Jörgensena.

Video akcije pogledajte ovdje.

Real je povećao vodstvo pogotkom Rodryga nakon gužve u korneru u 37. minuti. Žuta podmornica smanjila je rezultat u 54. minuti preko Moralesa, no deset minuta kasnije stiže odgovor Reala i pogodak Diaza za 3:1.

U 68. minuti Luka je briljantnu izvedbu okrunio pogotkom. Rodrygo je napravio najveći dio posla i pronašao kapetana Vatrenih koji slabijom, lijevom nogom rutinski pogađa donji kut za vodstvo Reala 4:1.

Video Modrićeva pogotka pogledajte OVDJE.

Real drži prvu poziciju na tablici s jednim bodom više od drugoplasirane Girone koja ima utakmicu manje. Villarreal zauzima 14. mjesto, sa samo tri boda iznad zone ispadanja.

Hercegovački portal

Piše: Emanuel Knjaz

Objava Briljantna utakmica Luke Modrića, pogotkom i asistencijom potopio Žutu podmornicu pojavila se prvi puta na Hercegovački portal.