ŽNK Split – ŽNK Hajduk 1:2 (1:1)
Supersport 1. HNLŽ – 11. kolo
Stadion: Park mladeži
Strijelkinje: 0:1 Bakalar (43), 1:1 Rusković (45), 1:2 Bagarić (76)

Prve su u gradskom derbiju zaprijetile Hajdučice u 3. minuti preko Paule Petković, da bi pet minuta kasnije pokušala i Branka Bagarić, ali je lopta otišla daleko od gola. Bijele su u prvih 20 minuta imale posjed i inicijativu, ali nije bilo izglednijih prigoda. Takvo je bilo i cijelo prvo poluvrijeme, igralo se između dva šesnaesterca, bez posla za vratarke sve do 40 minute kada se dogodio nesporazum u obrani bijelih, a do lopte je stigla Jasna Đoković, čiji udarac s crte čisti Nina Brnić.

Hajdučice su povele u 43. minuti eurogolom Ane Bakalar s 18 metara. Ona je sa 18 metara fantastičnim udarcem loptu od prečke poslala u gornji desni kut. Vodstvo nije dugo trajalo jer je minutu nakon pogotka pogriješila Laura Fiket, što je iskoristila Lana Rusković i ugurala loptu u mrežu pa se na poluvrijeme otišlo s 1:1.

Nastavak je otvoren sjajnom prigodom Andreje Grebenar koja s osam metara iz voleja tuče preko gola. Zatišje je trajalo do 70. minute kada Janja Čanjevac šutira sa sedam metara, ali lopta odlazi daleko od gola. Nekoliko trenutaka kasnije pokušava i Bagarić, ali lopta je otišla pored desne vratnice.

Bijele su povele u 76. minuti lijepim pogotkom Bagarić s 18 metara u donji desni kut. Hajdučice su mirno privele utakmicu kraju i upisale bitna tri boda te preskočile susjede iz Parka mladeži na drugom mjestu prvenstvene ljestvice.