Petak, 3 svibnja, 2024
Društvo

Čapljinski rukometaši zabilježili poraz u prvom susretu nakon pauze

Sinoćnji susret protiv RK Vogošća označio je početak nastavka prvenstva za rukometaše, no nažalost, rezultat nije bio onakav kakav su priželjkivali. Naši igrači su upisali poraz rezultatom 31:16.

Igrači su započeli utakmicu s dobrim tempom, ostavljajući konkurenciju u zaostatku tijekom prvog poluvremena. Međutim, posljednjih pet minuta prvog poluvremena donijelo je nekoliko neočekivanih pogrešaka, što je rezultiralo zaostatkom od četiri gola na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme donijelo je iznenađujući pad u igri, koji je rezultirao jednim od najlošijih poluvremena u cijeloj sezoni i konačnim visokim porazom.

Unatoč rezultatu, pojedini igrači su se istaknuli svojim doprinosom. Jelčić i Lasta su bili najefikasniji s po četiri postignuta pogotka, dok je vratar Sesar pružio fantastičnu izvedbu s preko 15 uspješnih obrana.

U subotu HRK Čapljina dočekuje ekipu RK Hercegovina.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com