Nedjelja, 28 travnja, 2024
Društvo

Dinamo pobjedio Betis na Villamarinu. Bruno Petković junak utakmice

Dinamo iznenadio Betis na Villamarinu, Petković realizirao 11-erac i osigurao prednost pred uzvrat.

Zagrebački Dinamo slavio je na gostovanju u Sevilli protiv Betisa 0:1 u 16-ini finala Konferencijske lige.

Senzacija u Sevilli, Dinamo je matirao Betis!

Bruno Petković donio je Modrima veliku prednost uoči uzvrata.

Najveći hrvatski nogometni klub ostvario još jednu veliku europsku pobjedu! U Španjolskoj je pao ugledni Betis, trenutno šestoplasirana momčad La Lige!

Čestitke svima u momčadi na ovom velikom uspjehu, a hejteri su na aparatima još otkad je Bruno Petković zabio u 76. minuti.

U prvom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja, no Dinamo je pokazao da se može nositi sa španjolskim sastavom.

Najbolju priliku Real Betis je imao na samom početku utakmice kada je pucao Nabil Fekir, ali je Ivan Nevistić bio spreman. Betis je u prvom poluvrmenu uputio devet udaraca, od kojih dva u okvir, dok je Dinamo prema vratima Ruia Silve pucao tri puta, ali bez udarca u okvir gola.

U drugom dijelu ključni trenutak dogodio se u 75. minuti kada je Chadi Riad igrao rukom u kaznenom prostoru. Ukrajinski sudac Mikola Balakin je nakon asistencije VAR-a provjerio video snimku pokazavši na bijelu točku, a Petković je sigurno realizirao najstrožu kaznu. Najbliže izjednačenju domaćin je bio u 88. minuti kada je Jose iz slobodnog udarca pogodio okvir gola.

Hercegovački portal

Objava Dinamo pobjedio Betis na Villamarinu. Bruno Petković junak utakmice pojavila se prvi puta na Hercegovački portal.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com