Nedjelja, 19 svibnja, 2024

Završen je desetodnevni teniski turnir “Hercegovina tour – Seniors Masters 2023” koji se igrao u Mostaru pod organizacijom teniskog kluba “Mostar”.

Na ovom završnom turniru sezone nastupa osam najboljih rekreativnih tenisača starijih od 35 godina.

U finalnom susretu naš Čapljinac Kristijan Vujnović odmjerio je snage s iskusnim bivšim nogometašem a poslije nogometne karijere velikim i uspješnim zaljubljenikom u “bijeli sport” Igorom musom.

U finalnom susretu nakon 2 sata igre naš Kristijan je slavio rezultatom 2:0 u setovima. Prvi set osvoji je rezultatom 6:3 a u drugom setu svom protivniku je prepustio tek jedan gem, bilo je 6:1.

Svakako jedno veliko postignuće za našeg Kristijana koji je ovom pobjedom protiv odličnog suparnika stigao do rekordnog sedmom naslova. Što drugo reći nego – Čestitamo!