Srijeda, 15 svibnja, 2024

U sedmom kolu Druge nogometne lige – jug HNK Čapljina danas je dočekao FK Klis iz Buturović Polja.

Iako su domaći imali vodstvo na kraju su gosti upisali pobjedu i nanijeli HNK Čapljina peti poraz u šest odigranih utakmica.

Nakon prvih 45. minuta bilo je 1:0 za domaće. U 35. minuti susreta za vodstvo HNK Čapljina pogodio je Jakov Brajković.

U drugom poluvremenu “zeleni” iz Buturović Polja kod Konjica dolaze do preokreta i donose sva tri boda s Bjelava. Četvrtu pobjedu ove sezone za FK Klis osigurali su Amer Ovnović i Aid Kudra.

Nakon sedam kola, a iz šest utakmica (prošlo kolo HNK Čapljina je bio slobodan), tim s Bjelava ostaje na tri osvojena boda dok FK Klis ovom pobjedom ima 13 bodova na kontu koliko trenutno ima i drugoplasirani HNK Višići koji svoju utakmicu sedmog kola igra sutra.

U narednom kolu HNK Čapljina ide u goste kod trenutno posljednjeplasirane ekipe prvenstva HNK Grude koji na kontu imaju tek jedan osvojen bod.