Ponedjeljak, 6 svibnja, 2024

FOTO| HNK Stolac podijelio bodove sa Slogom

U okviru 6. kola Druge lige FBIH – Jug, HNK Stolac je ugostio momčad HNK Sloga Uskoplje – Gornji Vakuf.

Na Gradskom stadionu u Stocu, do vodstva prvi dolaze gosti, sredinom prvog poluvremena. Domaćini su imali dosta prilika, ali se na odmor odlazi rezultatom 0:1.

– Oglas-

U drugom poluvremenu, kiša je malo usporila igru. Sredinom drugog poluvremena, s klupe ulazi J. Raguž, koji pogađa za poravnanje rezultata, za konačnih 1:1.

Nažalost, na današnjoj utakmici se povrijedio H. Buzaljko, koji je uz pljesak podrške s tribina ispraćen s terena.

S obzirom da je nedavno bila godišnjica pokojnom Marku Boškoviću, koji je dao ogroman doprinos HNK Stolac igrajući godinama u tom klubu, navijači Stoca su u 29. minuti podigli transparente i zapalili baklje, u znak sjećanja./Stolac.city