Nedjelja, 5 svibnja, 2024

U posljednjoj utakmici 12. kola Prve futsal liga FBiH – grupa jug malonogometaši Čapljine večeras su ugostili malonogometaše Zrinjskog u izravnoj borbi za drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Malonogometaši Čapljine nastavili su s nizom neporaženosti u ovoj kalendarskoj godini te večeras slavili rezultatom 3:2.

Utakmica je bila zaista neizvjesna. Domaći malonogometaši su imali prednost od dva pogotka razlike ali gosti iz Mostara su se vratili u utakmicu ali ipak u zadnjoj minuti MNK Čapljina ostvaruju pobjedu za vrlo važna tri boda.

Frane Jurković je u trećoj minuti zatresao mrežu vratara Luke Tadijanića i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U 21. minuti Ivan Arar pogađa za 2:0 MNK Čapljina a samo minutu kasnije Ivan Sušac smanjiva vodstvo MNK Čapljina na 2:1. Ivan Perić u 31. minuti efektivno petom pogađa za poravnanje rezultata na 2:2. U 39. minuti važna tri boda MNK Čapljina osigurava Vinko Prusina.

Napomenimo da je jučer MNK Seljak nanio prvi ovosezonski poraz svojim susjedima iz MNK Čulin Mlin te je tako vodeći MNK Čulin Mlin ostao na 27 osvojenih bodova, drugoplasirani je MNK Čapljina s 23 osvojena boda, a trećeplasirani HFC Zrinjski ima 21 osvojeni bod.

U narednom kolu MNK Čapljina gostuje kod HMNK Rama.