Subota, 4 svibnja, 2024

U 22. kolu Wwin lige BiH NK GOŠK je dočekao HŠK Posušje.

Bio je to težak ispit za “Lavove” nakon poraza od lidera prvenstva FK Borac u ponedjeljak, danas im je stigla momčad njihovog bivšeg trenera Denisa Ćorića koja je iza sebe imala niz od pet pobjeda.

“Lavovi” su prekinuli pobjednički niz svog bivšeg trenera, po natopljenom terenu na kraju je bilo po bod svakome rezultatom 1:1.

Na samom početku utakmice, u sedmoj minuti nakon ubačaja s desne strane lopta je pogodila Pavkovića i domaći su vodili 1:0. Gosti iz Posušja su prvu pravu priliku az izjednačenje imali u 22. minuti ali ostalo je 1:0. Nakon toga gosti su preuzeli inicijativu i u 31. i 41. minuti imali odlične prilike za poravnanje rezultata ali se ipak na odmor otišlo s rezultatom 1:0.

U 57. minuti gosti su stigli do poravnanja. Bobanov udarac vratar Bobić odbija direktno na nogu Kamenaru koji pogađa za poravnanje rezultata na 1:1.