Nedjelja, 19 svibnja, 2024

GOŠK nemoćan protiv Posušja

U 24. kolu Premijer lige GOŠK je u Gabeli izgubio od Posušja 0:1. Lavovima je presudio Gabrijel Boban, glavom je zakucao loptu u mrežu u 53. minuti.

Trener GOŠKa Admir Adžem pokušao je igru prebaciti na krila, spustiti loptu na zemlju, na klupi je ostavio Gogića i Skorupa, a u prvih 11 upali su Nikola Šiško i Sacha Marasović,  međutim Gabeljani već dugo ne uspijevaju kreirati ozbiljne napadačke akcije. Jedinu pravu priliku domaćina na utakmici vidjeli smo u 31. minuti. Ikić je probio po desnom krilu, pronašao Marasovića u petercu koji je lijepo odigrao povratnu loptu za Mihaljevića ali Filip je mlako šutirao pa vratar Posušja Marko Galić nije imao velikih problema da ukroti taj udarac.

Trener GOŠKa ističe kako je očito da su njegovi igrači izgubili samopouzdanje, još ništa nije izgubljeno, u igri je  27 bodova a ključ ostanka u ligi bit će vraćanje samopouzdanja ovoj momčadi ističe Adžem. Pred GOŠKom su dva gostovanja na Pecari protiv Širokog i u Etno selu Stanišići protiv Zvijezde 09.