Subota, 27 travnja, 2024
Sport

GOŠK poražen u Tuzli

U okviru šesnaestog kola nogometne Premijer lige Bosne i Hercegovine GOŠK je gostovao u Tuzli.

Domaći sastav Tuzla City slavio je pobjedu od 2:1. Domaći su poveli preko Murge u 52. minuti susreta a onda slijedi poravnanje na 1:1 iz jedanaesterca. Precizan s bijele točke za GOŠK bio je Vedin Kulović u 73. minuti. Samo jedanaest minuta poslije, u 84. minuti za domaće zabija Kostić.

Za GOŠK su u početnom sastavu nastupili: Kozić, Karamarko, Hasanhodžić, Aletić, Kulović, Đajić, Raguž, Vego, Hajdarević, Hasanović te Kovačić.

Zahvaljujući domaćem porazu Krupe od Slobode, GOŠK ostaje na pretposljednjem mjestu na tablici s 13 bodova nakon ovog kola.

U sljedećem kolu, u nedjelju 11. studenog, GOŠK dočekuje na svom stadionu posljednjeplasiranu ekipu Krupe, piše Djaka-city.info