Petak, 26 travnja, 2024
Sport

GOŠK u šest minuta primio tri gola i ostao bez bodova

Nogometaši Mladosti su nakon trijumfa nad Slobodom u prošlom kolu (1:0) odigrali još jedan odličan meč i uspjeli u gostima svladati ekipu GOŠK-a sa 3:1.

Nije sve išlo tako dobro za Dobojane s obzirom na to da je GOŠK prvi došao do prednosti. Igrala se 26. minuta susreta kada je Ramić iz penala postigao gol za vodstvo Gabeljana od 1:0.

Jedan gol bio je dovoljan GOŠK-u da na pauzu ode sa prednošću, no u drugom dijelu je uslijedila fenomenalna igra ekipe Mladosti koja je u samo šest minuta postigla tri gola.

Prvi pogodak Mladost postiže u 59. minuti kada je Mrežu GOŠK-a zatresao Mišić za 1:1, da bi već u 62. minuti gosti iz Doboja golom Anđušića stigli do potpunog preokreta.

Isti igrač tri minuta kasnije postiže i treći gol za Mladost, koji je ujedno bio i posljednji na utakmici za konačnu pobjedu ekipe Mladosti, piše Oslobođenje.