Srijeda, 1 svibnja, 2024
Sport

HNK Čapljina i HNK Višići doživjeli poraze na gostovanjima

U okviru 22. kola Druge nogometne lige FBiH – jug čapljinski klubovi HNK Čapljina i HNK Višići doživjeli su visoke poraze na gostovanjima.

HNK Čapljina gostovao je kod HNK Sloga Gornji Vakuf – Uskoplje i doživio poraz rezultatom 5:0.

Prvo poluvrijeme je završilo bez pogodaka. U drugih 45. minuta za domaće su pogađali Agić tri puta te Posavac i Cuni s po jednim pogotkom.

Nakon ovoga kola HNK Čapljina se nalazi na predzadnjem mjestu prvenstvene ljestvice s 20 osvojenih bodova dok posljednji NK Kamešnica ima bod manje.

HNK Višići gostovao je kod HNK Brotnjo i upisao poraz rezultatom 4:0.

Šunjić, Prusina i Skoko su donijeli prednost 3:0 u prvom poluvremenu za domaće a pogotkom Gašija u drugom poluvremenu domaći su upisali visoku pobjedu.

Usprkos porazu HNK Višići ostao je na petom mjestu prvenstvene ljestvice s 34 osvojena boda.

U idućem kolu HNK Čapljina dočekuje FK Turbina a HNK Višići dočekuje HNK Rama.