Subota, 18 svibnja, 2024

HNK Čapljina preokretom upisao tri boda u Stocu

U 24. kolu Druge nogometne lige – jug HNK Čapljina gostovao je u susjednom Stocu kod istoimenog domaćina.

Na kraju su nogometaši Čapljine preokretom stigli do treće prvenstvene pobjede rezultatom 1:3.

Matej Previšić doveo je HNK Stolac u vodstvo u 15. minuti i tim se rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku susreta, u razmaku od samo dvije minute, nogometaši Čapljine preokreću rezultata. U 48. minuti David Urban je poravnao rezultata na 1:1 a u 50. minuti Ante Pažin nastavlja svoju tradiciju da postiže pogodak u svakoj utakmici proljetnog dijela sezone i donosi HNK Čapljina vodstvo 1:2. Konačnih 1.3 u 84. minuti postavio je Pero Pervan.

Unatoč pobjedi, HNK Čapljina ostaje na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice sa 16 bodova jer je NK Kamešnica nastavio s dobrom formom iz prethodnog kola i visoke pobjede u Višićima te danas s 2:0 slavio protiv HNK Sloga i tako ostao an pretposljednjem mjestu s 18 osvojenih bodova.

HNK Čapljina u narednom kolu dočekuje FK Turbina.