Srijeda, 8 svibnja, 2024

HNK Stolac: Kadeti uvjerljivi, a juniori remizirali protiv Tomislava

Na stadionu HNK Stolac u subotu su se odigrale prve utakmice u proljetnom dijelu sezone, gdje su snage odmjerili kadeti i juniori protiv HNK Tomislav.

Nakon nedavnog poraza od Međugorja, kadeti su izašli na teren s odlučnošću i odigrali izvanrednu utakmicu, zasluženo pobjedivši rezultatom 4-0. Naša ekipa povela je autogolom gostiju sredinom prvog poluvremena, a Mirko Jurković je udvostručio prednost do kraja prvog dijela. U drugom poluvremenu, vidjeli smo još dva pogotka naših igrača (Mirko Jurković i Božan Marić), postavljajući konačni rezultat od 4-0 za HNK Stolac.

– Oglas-

Nakon kadeta, na teren su izašli juniori koji su odigrali ravnopravnu utakmicu, završivši s rezultatom 1-1. HNK Stolac poveo je pogotkom Kristijana Prkačina sredinom prvog poluvremena, dok su gosti izjednačili u posljednjim minutama prvog dijela.

U idućem kolu, kadeti će biti slobodni, dok će juniori gostovati kod premijerligaša Posušja./Stolac.city