Petak, 3 svibnja, 2024

HNK Stolac u Mostaru poražen od HNK Kruševo

U utakmici odigranoj u nedjelju, HNK Stolac suočio se s novim porazom. Ovoga puta, susret je bio protiv HNK Kruševo, a rezultat je bio 4:0 u korist domaćina.

Unatoč naporima, HNK Stolac nije uspio zaustaviti protivnički napad, a golove počinje primat na koncu prvog poluvremena, u 44. minuti, zatim u 46., 58. minuti, te posljednji u 66. minuti iz jedanaesterca.

– Oglas-

Ovo je bio treći uzastopni poraz za HNK Stolac, što predstavlja izazov za ovu momčad. Unatoč naporima, tri posljednja susreta Stolac ostaje bez bodova, ali uzet ćemo u obzir da su posljednja dva susreta bila protiv dvije momčadi koje se bore za prvaka lige.

Nakon ovog poraza, HNK Stolac okreće se sljedećem susretu protiv HNK Višići. Utakmica će se održati 14. travnja 2024. godine s početkom u 16:30 sati na stadionu u Stocu./Stolac.city