Nedjelja, 19 svibnja, 2024

HNK Stolac upisao poraz protiv FK Turbina iz Jablanice

Danas, u nedjelju, odigrani su susreti 13. kola Druge lige FBIH – Jug. HNK Stolac je na Gradskom stadionu ugostio momčad FK Turbina iz Jablanice.

Utakmicu su obilježili iznimno nepovoljni vremenski uvjeti, odnosno teren natopljen vodom otežavao je igru. Iako je kiša jako padala, pedesetak domaćih navijača došlo je bodriti svoj klub.

– Oglas-

Prvom ozbiljnom prilikom u 15. minuti susreta, gosti dolaze do vodstva. Iako su Stočani imali prilika, rezultat se nije mijenjao do 85 minute, kada gosti uspijevaju povećati razliku za konačnih 0:2, javlja Stolac.city.

U nastavku donosimo ostale rezultate ove lige, te poredak nakon odigranog 13. kola.

Sljedeće kolo, 12. studenog, HNK Stolac gostuje u Čitluku kod HNK Brotnjo./Stolac.city