Nedjelja, 19 svibnja, 2024

Košarkaši Čapljine pobijedili košarkaše Rame u važnoj utakmici u borbi za play-off

U pretposljednjem, sedamnaestom kolu košarkaške lige Herceg-Bosne večeras u Gradskoj dvorani čapljina košarkaši Čapljine dočekali su košarkaše Rame.

U važnoj utakmici u kojoj domaći košarkaši “love” play-off košarkaši Čapljine slavili su sa 106:96.

Košarkaši Čapljine odličnu ulaze u utakmicu i s 35:18 osvajaju prvu četvrtinu. U drugoj četvrtini gosti iz Rame su se pribrali i na kraju domaći košarkaši osvajaju četvrtinu ali ovoga puta s dva poena razlike (23:21).

U drugom poluvremenu gosti su krenuli po bodove i treću četvrtinu osvajaju s 20:32 i u posljednju četvrtinu ulaze sa sedam poena zaostatka. Neizvjesno je bilo i u zadnjoj četvrtini ali domaći košarkaši osvajaju i zadnju četvrtinu s 28:25 i tako dolaze do važnih bodova u borbi za play off.

Košarkaše Čapljine do vrijedne pobjede predvodili su Domagoj Vučić s 27 poena, Valentin Jurković i s 20 peona, David Bevanda s 20 poena, Ivan Marković s 18 poena te Mateo Barbarić s 15 poena.

Kod košarkaša Rame najefikasniji su bili Marin Mikulić s 36 poena, Patrik Ćavar s 24 poena, Ante Ćališ i Josip Knježević s po 8 poena te Ivica Tomić sa 6 poena.

U posljednjem kolu regularnog dijela prvenstva košarkaši Čapljine gostuju kod HKK Mostar.