Subota, 11 svibnja, 2024
Zanimljivosti

Mališić MP d.o.o. – oglas za posao

Tvrtka Mališić MP d.o.o. Čitluk za potrebe trgovine Mališić Home&Decor u Čitluku objavljuje natječaj za sljedeća slobodna radna mjesta:

1.Trgovac/prodavač na odjelu kućanskih potrepština i bijele tehnike (m/ž)
– 2 izvršitelja

2.Referent za reklamacije na odjelu bijele tehnike (m/ž) -1 izvršitelj

Uvjeti za radno mjesto pod rednim brojem 1:
-SSS
-Poznavanje rada na računalu
-Poželjno iskustvo u prodaji
-Komunikativnost i spremnost na timski rad

Opis poslova: prijem i prodaja robe

Uvjeti za radno mjesto pod rednim brojem 2:
-SSS
-poznavanje asortimana neprehrambene robe (bijela tehnika, mali kućanski aparati, audio-video oprema, informatička oprema)

Opis poslova:
-savjetovanje kupaca u trgovini
-briga o reklamacijama i kontroli kvaliteta proizvoda (vođenje evidencije o reklamacijama kupaca i kontakt sa servisima ovlaštenih distributera )

Prijave sa kratkim životopisom, dokazom o završenoj stručnoj spremi i radnom iskustvu, kao i fotografijom zainteresirani kandidati trebaju dostaviti putem e-mail-a: infomp@malisic.ba ili osobno na 2. kat prodajnog centra Mališić (uredi Mališić MP-a).

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com