Ponedjeljak, 20 svibnja, 2024

Malonogometaši Čapljine upisali nova tri boda u Mostaru

U petom kolu Prve futsal lige FBiH – jug malonogometaši Čapljine su gostovali kod HFC Zrinjski u Mostaru.

Malonogometaši čapljine su u sezonu ušli s dva poraza i remijem ali u zadnja dva kola bilježe pobjede. Nakon prošlotjedne pobjede nad FK Konjic, čapljinski malonogometaši nastavili su s pobjedama i u ovome kolu kada su s 2:5 svladali domaćina HFC Zrinjski.

Leon Kozarić ej doveo MNK Čapljina u vodstvo u 5. minuti a Pero Pervan je u 11. minuti udvostručio vodstvo MNK Čapljina. U 13. minuti je 0:3 kada je vlastitu mrežu pogodio Goran Zeko. Svojim drugim pogotkom na utakmici Leon Kozarić u 16. minuti dovodi svoju momčad do visokih 0:4. Minutu kasnije Mario Marić smanjuje rezultat na 1:4. U 29. minuti je 1:5 za MNK Čapljina a strijelac je Domagoj Stanković. U 31. minuti, Goran zeko se iskupljuje za svoj auto gol te pogađa mrežu Čapljinaca za konačnih 2:5.

Nakon ovog kola MNK Čapljina se nalazi na petom mjestu prvenstvene ljestvice sa sedam osvojenih bodova.

U narednom kolu MNK Čapljina dočekuje HMNK Rama koji ima isti bodovni saldo kao naši malonogometaši ali slabiju gol razliku.