Subota, 4 svibnja, 2024
Društvo

MNK Čulin Mlin i MNK Čapljina u utakmici s čak 18 pogodaka podijelili bodove

Prošlog vikenda malonogometaši su se ponovo vratili natjecanju.

Nakon sjajne prve utakmice drugog dijela prvenstva u kojoj su malonogometaši Čapljine na domaćem parketu s visokih 7:1 svladali malonogometaše Seljaka iz Livna, u drugoj utakmici nastavka prvenstva MNK Čapljina ponovo je igrao s malonogometašima iz Livna ali ovoga puta onima u dresu MNK Čulin Mlin.

Utakmica je zavrsrna rezultatom 9:9.

Pred ovaj susret domaći malonogometaši su ušli kao vodeća momčad Prve futsal lige FBiH – jug s 20 osvojenih boda i kao jedina ne poražena momčad prvenstva uz šest pobjeda i dva neriješena ishoda. Iza MNK Čulin Mlin je HFC Zrinjski s pet bodova manje a zatim slijede tri momčadi s po 7 bodova manje koje predvodi MNK Čapljina a zatim slijede FC Velež i MNK Seljak.

Odlično su krenuli malonogometaši čapljine i već u prvoj minutu preko Ivana Arara stekli prednost 0:1. Zanimljivo, novo pojačanje MNK Čapljina Ivan Arar, je i u prethodnoj utakmici prvi postigao pogodak za svoju ekipu. Nakon toga domaći rade preokret i stižu u vodstvo. Emir Gekić je u 4. minuti poravnao rezultat na 1:1 a u sedmoj minuti preko Petara Vukoje domaći stižu u vodstvo 2.1. U desetoj minuti Anto Galić pogađa za poravnanje rezultata na 2:2.

U drugom poluvremenu vođeno je sedam pogodaka s obje strane

Za domaće je Stjepan Krezo postigao četiri pogotka, Petar Vukoja dva i Domagoj Duvnjak jedan.

Za MNK Čapljina strijelci su bili Ivan Marković, Ivan Arar, Leon Kozarić po jednom te Anto Galić i Domagoj Stanković po dva puta.

Prvi sudac utakmice bio je Mirza Fetić, drugi sudac bio je Sanel Alihodžić dok je mjeritelj vremena bio Marko Dalić a Mensur Hodžić je bio delegat utakmice.

U narednom kolu MNK Čapljina dočekuje FK Konjic.