Subota, 4 svibnja, 2024

Nakon gotovo dva mjeseca NK GOŠK upisao pobjedu, iz Ugljevika se vraćaju s tri iznimno vrijedna boda u borbi za ostanak

U 26. kolu Wwin lige BiH NK GOŠK je danas gostovao kod FK Zvijezda 09 u Ugljeviku.

Do iznimno vrijedna tri boda u borbi za opstanak NK GOŠK je došao preokretom rezultata na 1:2.

Sva tri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu.

Saliman već u osmoj minuti dovodi domaće u vodstvo 1:0 a Hasukić u dvadesetoj minuti poravnava rezultat na 1:1. U 45. minuti Gogić je odličnim ‘biciklom’ nadmudrio svog čuvara te uposlio Marasovića koji pogađa, ispostavit će se, za velika tri boda “Lavova”.

Ovo je bila prva pobjeda NK GOŠK nakon šest kola bez trijumfa, zadnja pobjeda NK GOŠK bila je gotovo prije dva mjeseca, kada su 17. veljače svladali FK Igman u Konjicu.

Trenutno NK GOŠK ima 28 osvojenih bodova, bod više od FK Tuzla City i 11 bodova više od posljednjeplasiranog današnjeg suparnika. FK Željezničar i FK Igman imaju po 26 osvojenih bodova ali oni još nisu odigrali svoje utakmice ovoga kola.

U narednom kolu NK GOŠK dočekuje FK Tuzla City.