Ponedjeljak, 29 travnja, 2024
Društvo

Natječaj za radno mjesto: ALBA BH traži 2 vozača

Poduzeće ALBA BH (dio njemačke ALBA Group) Mostar,  traži dva djelatnika.
Natječaj je otvoren do popune radnog mjesta. Prijave slati e-mailom, faxirati, ili donijeti osobno u sjedište firme.

Natječaj za radno mjesto:

  1. Vozač kamiona C ili CE kategorija
  2. Vozač kombija B kategorija

Mjesto obavljanja posla: Ljubuški / Hercegovina
Poslodavac: ALBA BH doo
Kontakt adresa: Vukovarska 14,  Ljubuški
Mjesto: Ljubuški
Kontakt telefon: 039 832 728
e-mail: ljubuski@alba.ba

Opis posla:
Poduzeće ALBA traži osobu koja je odgovorna u radu za radno mjesto:

  1. Vozač komunalnih vozila, jedan izvršitelj na određeno vrijeme sa mogućnošću produženja Ugovora o radu na neodređeno vrijeme.
    2.    Vozač kombija, jedan izvršitelj na određeno vrijeme sa mogućnošću produženja Ugovora o radu na neodređeno vrijeme.

Ostali uvjeti:
Za radno mjesto vozač komunalnih vozila

  – SSS, škola za cestovni promet, vozač motornih vozila
  – vozačka dozvola C i po mogućnosti CE kategorije

Za radno mjesto vozač kombija

  – SSS, dozvola B kategorije

Uz pisanu prijavu za obadva radna mjesta treba priložiti:
– životopis
– dokaz o stručnoj spremi
– dokaz o radnom stažu u struci (preslika radne knjižice)
– preslika vozačke dozvole

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com