Petak, 29 ožujka, 2024
Sport

Odbojkašice Čapljinske u sjajnoj utakmici poražene od Centra ORT

U šestom kolu odbojkaške Superlige – grupa jug odbojkašice Čapljine upisale su drugi ovosezonski poraz.

Bolje od njih bile su odbojkašice Centra ORT iz Sarajeva rezultatom 1:3 u setovima.

Prvi set osvojile su gošće a nakon toga uslijedila je prava borbena i zanimljiva utakmica. Domaće odbojkašice u drugom setu pokazale su da se mogu nositi s vodećom momčadi lige te iznimno uzbudljiv drugi set osvajaju s 26:24. Lavovsku borbu domaće odbojkašice pružile su i u trećem setu i zamalo uspjele preokrenuti susret. Uz lavovsku borbu domaće igračice imale su pred kraj seta 24:24 ali nisu uspjele osvojiti ovaj set koji je pripao gošćama s 24:26. Četvrti set osvojile su gošće i tako upisale petu prvenstvenu pobjedu iz isto toliko odigranih utakmica.

Iako su odbojkašice Čapljine upisale poraz ipak treba istaknuti dobru igru i borbenost te napomenuti da su jedini tim koji je u dosadašnjem tijeku prvenstva uspio “otkinuti” set odbojkašicama Centra ORT.

U idućem kolu HOK Čapljina gostuje u Zenici kod ŽOK Željezara.