Srijeda, 15 svibnja, 2024
Društvo

PROMO| Oglas za posao: MA-COM zapošljava više djelatnika

MA-COM je moderna proizvodna tvrtka sa sjedištem u Stocu, bavimo se proizvodnjom medicinskih i nemedicinskih plastičnih proizvoda. Naš uspjeh temeljimo na ulaganje u ljude i najnoviju tehnologiju.

Mi tražimo ambiciozne i predane osobe koje su spremne raditi u dinamičnom okruženju i doprinijeti našem kontinuiranom rastu i uspjehu, našoj misiji pružanja visokokvalitetnih proizvoda. Svaki novi djelatnik po dolasku ima svoga mentora. Raditi uz iskusnog mentora koji će vam pružiti smjernice, dijeliti svoje znanje i pomagati vam pri svakom koraku do potpunog osamostaljenja na radnom mjestu.

– Oglas-

RADNO MJESTO: Djelatnik u proizvodnji (m/ž), 4 izvršitelja

OPIS POSLA:
• Izvođenje procesa proizvodnje, uključujući brizganje plastike, oblikovanje i pakiranje proizvoda
• Održavanje čistoće na radnom mjestu.
• Poštovanje standarda kvalitete i sigurnosti na radu.
• Praćenje proizvodnih planova i ispunjavanje proizvodnih ciljeva.
• Suradnja s kolegama i nadređenima radi postizanja zajedničkih ciljeva.

Kvalifikacije:
• Poželjno iskustvo u radu u proizvodnji, ali nije obavezno.
• Spremnost na rad u 3 smjene.
• Pouzdanost i timski duh.
• Fizička sposobnost za obavljanje poslova u proizvodnji.
• Motivacija za učenje i napredovanje.
• SSS

Što nudimo:
• Rad u modernom okruženju s najnovijom opremom.
• Konkurentna plata i dodatni benefiti.
• Mogućnost sudjelovanja u obukama i edukacijama.
• Božićnice i Uskrsnice
• Teambuilding
• Mogućnost rasta i napredovanja

Način prijave:
Ako se pronalazite u ovom oglasu i smatrate da je naše okruženje baš ono što vam odgovara, očekujemo vašu prijavu na našem mailu: info@ma.com.net

Lokacija rada: Poslovna Zona, Hodovo, Stolac Bosna i Hercegovina.

– Oglas 2 –

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com