Utorak, 14 svibnja, 2024
Društvo

PROMO| Oglas za posao: Misir Neum traži jednog radnika

Tvrtka MISIR d.o.o. Čapljina osnovano je 1989. godine sa sjedištem u Čapljini, a svoju poslovnicu imaju u Stocu i u Neumu. Bave se prodajom električnog alata, vodomaterijala, elektromaterijala, rasvjete, keramike, građevinskog materijala, bijele tehnike, boja i lakova i sl.

Tvrtka Misir traži jednog novog člana tima za radno mjesto u poslovnici Neum.

– Oglas-

Mjesto rada: Neum

Opis posla:

  • Aktivna prodaja proizvoda iz širokog asortimana alata, vodomaterijala, elektromaterijala, keramike, građevinskog materijala itd.
  • Pružanje stručnih savjeta kupcima o proizvodima.
  • Održavanje urednosti i organizacije prodajnog prostora.
  • Rad u smjenama prema rasporedu.

Uvjeti:

  • SSS
  • Iskustvo u prodaji je poželjno, ali nije uvjet.
  • Komunikativnost, ljubaznost i spremnost za timski rad.
  • Poznavanje rada na računalu.

Nudimo:

  • Stimulativna primanja uz mogućnost napredovanja.
  • Dinamično radno okruženje u pozitivnom timskom ozračju.
  • Mogućnost razvoja u uspješnoj tvrtki.

Vaše obaveze su:

  • Odgovornost, ozbiljnost, urednost u pristupu radnim zadaćama.

Ako ispunjavate navedene uvjete i želite postati dio uspješnog Misir tima, javite se na broj: 063 126 629.

– Oglas 2 –

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com