Četvrtak, 25 travnja, 2024
Društvo

R.P.M. Glob Trade d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto

R.P.M. Glob Trade d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto:

SKLADIŠTAR (M/Ž) – Ljubuški
Više izvršitelja

Opis poslova:
– Prijem i otprema robe iz skladišta, uz vođenje propisane dokumentacije;
– Utovar, istovar i pretovar robe viljuškarom i paletarom;
– Upravljanje robom i briga o pravilnom skladištenju i čuvanju robe;
– Praćenje zaliha robe;
– Druge skladište aktivnosti.
Uvjeti:
– SSS,
– Vozačka dozvola B kategorije,
– Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
Od Vas očekujemo:
– Spremnost za rad u timu,
– Motiviranost za rad,
– Odgovornost.
Nudimo Vam:
– Izazovan i dinamičan posao,
– Odgovarajuća primanja,
– Mogućnost napredovanja.
Zainteresirani kandidati svoje prijave sa životopisom mogu dostaviti na adresu:
Hrašljani 10
88320 Ljubuški
Ili putem elektroničke pošte na info@rpm-gt.com.
Natječaj ostaje otvoren do 15.04.2023. Za dodatne informacije, možete se javiti na broj
telefona 039/852-187.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com