Nedjelja, 5 svibnja, 2024
Društvo

RPM GlobTrade objavljuje natječaj za posao!

Natječaj za posao:
ADMINISTRATOR U RAČUNOVODSTVU – 1 izvršitelj (M/Ž)
Trajanje: Određeno

Opis radnog mjesta:

  • Odnosi s osiguravajućim kućama;
  • Vođenje evidencije o troškovima održavanja voznog parka;
  • Organizacija međunarodnog transporta po potrebi;
  • Operativni poslovi oko javnih nabavki;
  • Ostali administrativni i pomoćni poslovi u računovodstvu.

Uvjeti koje kandidat treba ispunjavati:

  • Završena VŠS ili VSS, poželjno ekonomskog smjera;
  • izvrsno poznavanje MS Office paketa (eliminacijski uvjet);
  • poželjno poznavanje engleskog jezika;
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima (ne nužno);
  • snalažljivost, brzina i samostalnost u radu, te izražene komunikacijske vještine.

Nudimo Vam:

  • Dinamičan rad u uspješnom timu visokomotiviranih suradnika;
  • Dodatnu obuku, usavršavanje, stjecanje novih znanja i vještina.

Prijave je potrebno dostaviti osobno na adresu Hrašljani 10, 88 320 Ljubuški (s naznakom: „Natječaj za posao – Administrator u računovodstvu“) ili mailom na adresu elektroničke pošte: info@rpm-gt.com. Prijave se zaprimaju do 31. svibnja 2022. godine. Kandidati, koji uđu u uži krug natječaja, bit će pravovremeno obaviješteni, dok će kandidat, koji bude odabran po završetku istoga, primit adekvatnu obuku za sve navedeno u opisu radnog mjesta.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com