Petak, 10 svibnja, 2024

Čapljina i Kruševo podijelili bodove

Na otvaranju proljetnog dijela prvenstva Čapljina je na Bjelavama s Kruševom odigrala neriješeno 1:1.

Poveli su gosti. U 20. minuti zabio je Luka Medić, a u samom finišu prvog poluvremena, nakon gužve u petercu, najbolje se snašao Ante Pažin koji je zabio za izjednačenje.

U drugom poluvremenu mreže su mirovale. U par navrata odlično je reagirao novi vratar Čapljine Salko Pirija, a s druge strane, u posljednjim minutama Ante Pažin imao je dobru priliku za pogodak, međutim, lopta mu je prešla preko noge, tako da je njegov šut otišao visoko iznad grede. Trener Čapljine Dario Jelčić zadovoljan je bodom i igrom nove momčadi Čapljine od koje očekuje da će rasti iz utakmice u utakmicu.

U 17. kolu igrat će se čapljinski gradski derbi. Všići na Čajerima dočekuju Čapljinu.

Tekst/foto: Mile Limov