Utorak, 14 svibnja, 2024

Čapljina slavila u Višićima

U čapljinaskom derbiju Druge lige FBiH na Čarima je pobijedila Čapljina 1:2. Nogometni praznik u Višićima pokvarila je kiša koja je neumoljivo padala čitavu utakmicu. Najvjerniji navijači oba kluba mogli su vidjeti utakmicu punu nervoze čemu je kumovao i sudac s pregršt nelogičnih odluka ali i puno priče i domaćih i gostujućih igrača.

Bivši igrači Višića u redovima Čapljine  zaslužni su za prvi gol. Menalo je odlično povukao kontru i još bolje proigrao Antu Pažina koji ne propušta takve prilike.

Prednost Čapljine trajala je tri minute. Robert Bunoza zabio je iz slobodnog udarca s četrdeset metara. Bio je to ubačaj, vratar Čapljine Salko Pirija loše je reagirao i lopta je završila u mreži za 1:1.

U drugom poluvremenu nismo vidjeli puno  igre, a utakmicu je odlučila još jedna loša reakcija obrane. Ovoga puta u petercu Višića lošu reakciju i komunikaciju kapetana Čerkeza i vratara Ivankovića iskoristio je Ivan Dolić, koji je zabio za konačnih 1:2.