Subota, 11 svibnja, 2024

Čapljinski rukometaši poraženi na domaćem terenu od banjalučkog Borca

Rukometaši Čapljine izgubili su na domaćem parketu od banjalučkog Borca rezultatom 17:34. Borac je u utakmici bio favorit tako da smo od samog početka gledali jednosmjernu utakmicu.

U redovima gostujućeg tima najbolji strijelac bio je  Vladan Đurđević s postignutih 10 pogotaka, a fantastičan u prvom poluvremenu na golu bio je Nebojša Grahovac koji je upisao 10 obrana, od čega 4 sedmerca.

Čapljina je odigrala solidno u prvom poluvremenu, međutim izostala je podrška vratara. Naši golmani prvu obranu upisali su tek u 28. minuti susreta.

U drugom poluvremenu rukometaši Borca rezultatski su se odvojili na samom startu, ponajviše zahvaljujući boljoj fizičkoj spremi, što je u izjavi za medije istaknuo i Irfan Smajlagić, trener Borca.