Nedjelja, 12 svibnja, 2024

MNK Čapljina i HMNK Rama podijelili bodove u pretposljednjoj utakmici sezone prije play-offa

U pretposljednjem kolu Prve futsal lige FBiH – jug malonogometaši Čapljine gostovali su kod malonogometaša Rame.

Utakmica je završila bez pobjednika rezultatom 2:2.

Ivan Arar je u 11. minuti doveo MNK Čapljina u vodstvo a pogotcima Marija Budimira u 27. minuti i Marka Zadrića u 31. minuti HMNK Rama preokreće rezultat. Konačnih 2:2 postavio je Anto Galić pogotkom u 33. minuti.

U posljednjem kolu MNK Čapljina će dočekati FC Velež u utakmici za borbu za završnicu natjecanja jer je trenutno prvoplasirani MNK Čulin Mlin s 30 bodova a drugoplasirani MNK Čapljina ima 24 osvojena boda dok trećeplasirani FC Velež ima 23 osvojena boda.

Podsjetimo se, dva najbolje plasirana kluba iz svake grupe plasirat će se u play-off a parovi četvrtfinalnih i polufinalnih utakmica se određuju ždrijebom.

Napomenimo kako je večeras FC Velež sa 7:1 deklasirao HFC Zrinjski.