Petak, 3 svibnja, 2024

Čapljinski rukometaši poraženi u Trebinju

U 18. kolu Premijer lige BiH, rukometaši Čapljine su poraženi od ekipe Leotar iz Trebinja rezultatom 32:25.

Iako su naši rukometaši dobro započeli utakmicu i vodili u prvih dvadeset minuta s razlikom od 2-3 gola, ekipa Leotara je uspjela preokrenuti situaciju i preuzeti kontrolu nad igrom. Prvo poluvrijeme završilo je vodstvom Leotara rezultatom 16:14.

U drugom poluvremenu, rukometaši Leotara su nastavili dominirati, kontrolirajući napade i obrane. Naši igrači nisu uspjeli parirati protivniku, što je rezultiralo konačnim porazom rezultatom 32:25.

Sljedeći vikend, ekipa Čapljine će ugostiti ekipu RK Gračanica, gdje će tražiti priliku za osvajanje bodova.

RK “Leotar”: Savović, Ninković, Veraja 2, Milojević 3, Stanković 3, Ratković 7, Parežanin 5, Kukić 3, Anđušić, Petrović, Tepić 4, Pavičić 4, Uljarević, Šukić 1, Turnić, Knežević.

HRK “Čapljina”: Akrapović 2, Ćemeraš, Ševo 3, Kolovrat 2, Pavlović 6, Kovač 2, Matić, Pažin 1, Dragićević, Ćubela 1, Bartolović 7, L. Raguž, K. Raguž, Vasilj, Sesar.