Petak, 3 svibnja, 2024

MNK Čapljina i FC Velež remizirali pred punom dvoranom, čapljinski malonogometaši izborili plasman za play off

Čapljinski malonogometaši na domaćem parketu u okviru posljednjeg kola Prve futsal lige FBiH – jug odigrali su neriješeno protiv momčadi Veleža iz Mostara. Konačan rezultat bio je 2:2, golom Kenana Maksumića FC Velež je poveo  te se mreža  više nije tresla  do kraja prvog poluvremena. S pogotkom  zaostatka naši malonogometaši u drugo poluvrijeme dobro ulaze u igru, te golovima Eduarda Raguža i Ivana Arara preokreću rezultat 2:1, međutim pogotkom Belmina Obradovića utakmica završava 2:2.

Treba istaknuti kako je atmosfera u Gradskoj športskoj dvorani bila fantastična, te je domaća publika  tijekom cijelog susreta  gromoglasno navijala i bodrila čapljince.

Malonogometaši Čapljine ovaj dio natjecanja završili su na drugom mjestu i plasirali su se u doigravanje za Premijer futsal ligu BiH.