Četvrtak, 2 svibnja, 2024

FOTO| Hat trick-om Stankovića, HNK Stolac potopio Troglav iz Livna

Danas su odigrani susreti 8. kola Druge lige FBIH – Jug. HNK Stolac bio je domaćin susreta protiv momčadi NK Troglav Livno.

Susret je započeo u 15 sati na Gradskom stadionu u Stocu. Čitavih 90 minuta domaća momčad Stoca je pokazala nadmoć.

– Oglas-

Sredinom prvog poluvremena, Stolac dolazi do vodstva golom R. Stankovića. Uskoro isti napadač povećava prednost domaćina na 2:0.

U drugom poluvremenu obje momčadi su pokazale borbenost i malo grublju igru, pa je sudac bio primoran kartonima smiriti igru. Dosuđen je i kazneni udarac za Stolac, a kapetan Stoca pogađa gredu, pa rezultat ostaje isti.

Pred kraj susreta, kapetan R. Stanković se iskupljuje i postiže svoj treći pogodak za konačnih 3:0.

Ovom pobjedom HNK Stolac dolazi na 8. mjesto ukupnog poretka. Sljedeći susret je u gostima protiv HNK Čapljina./Stolac.city