Ponedjeljak, 29 travnja, 2024

Nakon prošlotjednog poraza u Livnu od MNK Seljak, večeras su malonogometaši Čapljine u Gradskoj sportskoj dvorani ugostili drugog predstavnika Livna u ovom natjecanju a to je MNK Čulin Mlin.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 1:1. Prvi domaći pogodak za MNK Čapljina u ovoj sezoni postigao je u trećoj minuti Jakov Kalfić. Gosti iz Livna su gotovo svaki napad u prvom poluvremenu igrali uz pomoć vratara Nine Bandova na polovici MNK Čapljina tako da bi vršili visok pritisak na domaćina. U šesnaestoj minuti gosti autogolom vratara MNK Čapljina Andrijana Dujmovića dolaze do poravnanja rezultat.

Nakon samo minut igre u drugom poluvremenu MNK Čapljina ponovo dolazi u prednost. I ovoga puta riječ je o autogolu a vlastitu mrežu zatresao je Frano Maleta. Tri minute su trebale gostima da ponovo zatresu mrežu, ovoga puta protivničku. Za 2:2 strijelac je bio Domagoj Duvnjak. U 28. minuti MNK je po treći put u vodstvu. Za 3:2 pogodio je Zvonimir Medić. Minutu kasnije igrač MNK Čulin Mlin Velid Pidro zaradio je crveni karton. Pogotcima u 34. i 35. minuti MNK Čulin Mlin dolazi do preokreta. Najprije je za 3:3 pogodio svojim drugim pogotkom na utakmici Domagoj Duvnjak a za 3:4 strijelac je bio Stjepan Krezo. Minutu i 38 sekundi do kraja Anto Galić poravnava rezultat na 4:4 no Stjepan Krezo svojim drugim pogotkom na utakmici pet sekunda prije kraja susreta postavlja konačnih 4:5.

Pravdu na parketu večeras su dijelili Mirza Zubić kao prvi sudac te Semin Mamela kao drugi sudac dok je delegat i promatrač suđenja bio Ivica Mikulić.

Nakon dva odigrana kola MNK Čapljina je bez bodova uz gol razliku -2.

U narednom kolu MNK Čapljina gostuje u Konjicu kod FK Konjic koji je jučer deklasiran od MNK Seljak s 10:2.