Nedjelja, 5 svibnja, 2024
Društvo

U šestom kolu Premiejr lige BiH NK GOŠK je na svom stadion na prvoj povijesnoj utakmici pod svjetlima reflektora dočekao FK Sarajevo.

Veliki dan za NK GOŠK nakon svečanog otvaranja stadionske rasvjete odlično je krenuo i na samome travnjaku.

U 41. minuti Šero je doveo “Lavove” u vodtvo a u 58. minuti Mihaljević je udvostručio vodstvo domaćih.

Potpuno slavlje domaćima pokvario je Hasić. U 64. minuti na njegov udarac nespretno je reagirao vratar Bobić i lopta je završila u mreži a samo tri minute kasnije Hasić je opet tukao ovaj put s lijeve strane a njegov udarac pogađa Radenovića u rame, mijenja smjer, te lopta ide u mrežu za 2:2.

U posljednjim trenutcima utakmice NK GOŠK je mogao i do sva tri boda ali ipak nije uspio nanijeti prvi ovosezonski poraz “bordo” timu.