Petak, 17 svibnja, 2024

GOŠK protiv Sarajeva prokockao vodstvo od 2:0

Svečano je bilo u Gabeli na otvaranju rasvjete na stadionu Perice Pere Pavlovića. Ispunjen stadion, vatromet, dobra nogometa utakmica i na kraju “samo” bod protiv Sarajeva.

GOŠK je dobro igrao. Prvi gol postigao je u 41. minuti Šero. U drugom poluvremenu Filip Mihaljević sjajno se snašao u protivničko petercu i povećao prednost na 2:0.

Simon Rožman, trener Sarajeva u 56. minuti u igru je ubacio Ajdina Hasića, koji je Sarajevu donio bod. U 62. minuti  Hasić je s ruba šesnaesterca uputio jak udarac po sredini gola, Bobić je bio na lopti ali ona je ipak našla put do mreže. Prvi gol Sarajeva ići će na dušu vratara GOŠKa, bio je to udarac kojeg vratari jednostavno moraju braniti. Samo pet minuta kasnije Hasić je pogodio i za konačnih 2:2.

GOŠK je kreirao opasnu priliku u samom finišu utakmice nažalost lopta nije htjela u gol. Šteta, trijumf protiv Sarajeva sjajno bi se uklopio u svečanost otvaranja rasvjete u Gabeli.