Subota, 4 svibnja, 2024
Društvo

Natječaj za posao: Više izvršitelja u TF-RAMLJAK

Tvrtka TF-RAMLJAK d.o.o. raspisuje natječaj za sljedeća radna mjesta:

Administrativni djelatnik – 1 izvršitelj

Opis radnog mjesta:

  • Administrativno-financijski operativni zadaci na dnevnoj osnovi,
  • Primanje i obrada upita kupaca,
  • Primanje i obrada narudžbi,
  • Izdavanje računa,
  • Evidencija ulaznih i izlaznih računa,
  • Priprema i slanje prodajne i izvozne dokumentacije,
  • Izdavanje i obrada putnih naloga,
  • Kontakt i suradnja s knjigovodstvom,
  • Ostale administrativne teme.

Uvjeti za radno mjesto:

  • SSS/VŠS ekonomskog smjera,
  • Poznavanje rada na računalu (Microsoft office),
  • Vozačka dozvola: B kategorija
  • Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti,
  • Sklonost timskom radu,
  • Poželjno iskustvo rada u ERP programu,
  • Poznavanje engleskog jezika,
  • Prednost imaju kandidati s radnim iskustvom.

CNC operater – 1 izvršitelj

  • Čitanje radioničkih crteža i tehničke dokumentacije,
  • Priprema stroja i rukovanje istim tijekom izrade/obrade strojnih dijelova,
  • Kontrola preciznosti izrade/obrade strojnih dijelova,
  • Svakodnevno održavanje alata i strojeva.

  • CNC operater sa završenom kvalifikacijom
  • Razumijevanje radioničkih crteža i tehničke dokumentacije,
  • Poznavanje osnovnih funkcija programa Word, Excel i AUTO CAD,
  • Poznavanje osnova engleskog jezika,
  • Sklonost timskom radu

Mehatroničar – 2 izvršitelja

  • Metalostrugarski i metaloglodački poslovi
  • Bravarski poslovi i zavarivanje

  • SSS mehatroničar

Nudimo Vam:

  • rad u poticajnom okruženju
  • priliku za osobni i profesionalni razvoj u dinamičnom i poslovnom okruženju uz mogućnosti daljnjeg usavršavanja
  • mogućnost stalnog zaposlenja

Naziv i adresa firme:

TF-RAMLJAK d.o.o.

Međugorska 73,

Ljubuški 88 320

Prijave sa životopisom možete dostaviti osobno na naznačenu adresu ili poslati putem e-mail adrese: tf-ramljak@gmail.com

Natječaj je otvoren do 10. svibnja 2023. godine.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com