Petak, 3 svibnja, 2024
Društvo

Uni-Ves-Plast d.o.o. Čitluk: Natječaj za prijem u radni odnos – više izvršitelja

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos

Uni-Ves-Plast d.o.o. Čitluk raspisuje natječaj za popunu sljedećih radnih mjesta:

  • Djelatnice / djelatnici na poslovima pakiranja za rad u dvije smjene (djelatnici koji žele mogu raditi i treću smjenu)

Mjesto rada: Čitluk

Opis posla:

  • pakiranje robe na temelju dobivenih radnih naloga
  • briga za uredno i čisto radno mjesto
  • ostali poslovi po nalogu

Uvjeti:

  • Prednost je prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Izražena fleksibilnost i sklonost timskom radu
  • Spremnost na popodnevnu/noćnu smjenu

Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme uz probni rad od 60 dana.

Prijave sa kratkim životopisom, dokazom o završenoj stručnoj spremi, kao i radnom iskustvu zainteresirani kandidati mogu poslati na adresu:

Uni-Ves-Plast d.o.o., Bare bb, 88260 Čitluk, s naznakom ˝za natječaj˝,  ili na e-mail adresu

info@univesplast.com najkasnije do 10.07.2023.

Sve informacije također možete dobiti na broj tel. 036 644 855.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com